Ευχαριστήριο

ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2018

Ως  ένα ελάχιστο δείγμα ευγνωμοσύνης και σεβόμενοι την επιθυμία για διατήρηση της ανωνυμίας, θα αναρτούμε κάθε μήνα τις προσφορές /χορηγίες προς το σχολείο μας.

ΘΕΡΜΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ

• Στον πατέρα Δ΄ τάξης για την αγορά χρωμάτων-ειδών ελαιοχρωματισμού για τους χώρους του σχολείου: κεντρική σκάλα παλαιού κτιρίου, κοινόχρηστους χώρους παραρτήματος, σκηνή θεάτρου και διάδρομο ημιυπόγειου παλαιού κτιρίου.
  • Στον συνάδελφο Δευτεροβάθμιας για την εθελοντική εργασία στον ελαιοχρωματισμό των παραπάνω χώρων..
  • Στη μητέρα Β ΄ τάξης για την προμήθεια ειδών φαρμακείου.
  • Στον Σύλλογο προς Διάδοση των Ελληνικών Γραμμάτων για την προσφορά βιβλίων κλασικής λογοτεχνίας και αντιγράφων έργων τέχνης που θα διακοσμήσουν το σχολείο μας.
  • Στην Ιερά Μονή Τιμίου Προδρόμου Μεταμορφώσεως Χαλκιδικής για τη δωρεά σειράς «Παιδικού Συναξαριστή» για τον εμπλουτισμό του μαθήματος των Θρησκευτικών καθώς και την ευλογία της μεγάλης εικόνας του Χριστού στην είσοδο του κεντρικού κτιρίου.
  • Στη μητέρα μαθητή για τη δωρεά σειράς επιστημονικών περιοδικών και βιβλίων κλασικής λογοτεχνίας για τη δανειστική βιβλιοθήκη.
  • Στη μητέρα Β΄ τάξης για την προσφορά εκτυπωτή/skanner