ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ

10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ
Ως ένα ελάχιστο δείγμα ευγνωμοσύνης, θα θέλαμε να απευθύνουμε
θερμές ευχαριστίες
 Στον ανώνυμο χορηγό του σχολείου μας, και στον απερχόμενο πρόεδρο της Σχολικής Επιτροπής Α/θμιας Εκπ/σης, κ. Μανώλη Ταπατζά , χάρη στην προσωπική μέριμνα των οποίων ολοκληρώθηκαν οι εργασίες ελαιοχρωματισμού, καθώς και πλήθος εργασιών εξωραϊσμού και εξοπλισμού του σχολείου μας (με κόστος χιλιάδων ευρώ). Ευχαριστούμε θερμά για την εμπιστοσύνη και την άψογη συνεργασία.

 Στους γονείς μαθητή μας της Γ΄ τάξης για την προμήθεια καινούργιου φορητού φαρμακείου και άφθονης ποσότητας φαρμακευτικού υλικού.

 Στις κ. Μαρία Παπαστεργίου και Κατερίνα Αβραμίδου για τη δωρεά βιβλίων για τη σχολική μας βιβλιοθήκη.

 Στον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την κατασκευή νέας θεατρικής σκηνής στην αίθουσα εκδηλώσεων, την αγορά φακών επαγγελματικών για τον εξοπλισμό του σχολείου στο πλαίσιο της αντισεισμικής προστασίας, καθώς και για την έμπρακτη υποστήριξη σε θέματα προγραμματισμού κι επίβλεψης των απογευματινών εργαστηρίων των παιδιών μας.